Vaše nejčastější dotazy

Frequently Asked Questions ...

Jak to u vás funguje?

Výuka pole dance probíhá formou ucelených kurzů a není možné na ně docházet jednorázově.

Kurzy otevíráme každé 3 měsíce. Lekce se tak koná pravidelně každý týden ve stejný čas se stejnou lektorkou a to po dobu 12 týdnů.

Jednorázově můžete navštěvovat lekce Pole Fitness a Strečiku. Na tyto kurzy můžete zároveň využít zvýhodněné ceny kurzu.

Kam se mohu přihlásit jako začátečník?

Pole dance - začátečníci / L1

- Pole fitness

- Pole KIDS

- Pole JUNIORS

- Strečink

Co jsou Zkušební lekce?

Jsou to lekce na zkoušku za zvýhodněnou cenu, které vypisujeme zpravidla před začátkem nového semestru, nebo před spuštěním nového druhu cvičení.

Nemusíte tak kupovat zajíce v pytli a můžete nejdřív vyzkoušet, zda se vám daný druh cvičení líbí před tím, než si zakoupíte celý kurz :-)

I na zkušební lekce je potřeba si rezervovat místo.

Kde vás najdu?

Přímo na náměstí :-)

Adresa: Mírové náměstí 41/19, Litoměřice - Dům oděvů - 1. patro, hned nad zverimexem ... po schodech už vás navedou naše šipky :-)

Co když zameškám lekci?

Jednorázové lekce jdou v systému snadno odhlásit. Pokud víte, že zameškáte lekci z kurzu, stačí jí jednoduše v systému omluvit :-) Omluvenou lekci si můžete nahradit na jakémkoli jiném kurzu stejné nebo nižší pokročilosti.

Co na sebe a s sebou?

Na všechny naše lekce se vám budou hodit legíny, triko a ručníček. Cvičíme bosky nebo v ponožkách.

Na pole dance si s sebou od 3.lekce berte kraťásky a sporotvní podprsenku.

Opravdu musím nosit kraťasy na pole dance?

Cvičení v kraťáscích je kvůli přilnavosti kůže nezbytné.... ale .... pokud máte strach z toho ukázat nožky, můžeme se na začátku domluvit, že si přes kraťásky vemete delší sukni :-)

Časem stejně zjistíte, že každá kouká jen na sebe a kvůli dolíčkům na stehnech a nějakému tomu kilíčku navíc nikdo nikoho neodsuzuje :-)

Nespadne se mnou tyč?

Opravdu ne :-)

Všechny naše cvičební pomůcky vybíráme pečlivě a dbáme především na bezpečí našich klientek. Vše je poctivě přivrtané, atestované a otestované.

Nosnost všech našich pomůcek je minimálně 150kg :-)

Jak se dozvím aktuality?

Důležité novinky se dozvíte zde na webu, aktuality na naší facebookové skupině a všechny informace pro kurzistky na uzavřené fb skupině pro kurzistky.

Po přihlášení do rezervačního systému vám nejdůležitější informace o kurzech budeme posílat do emailu.